دانلود تقویم

1397/04/19

جشن تولید صد هزارمین خودروی جدید بورگوارد

جشن تولید صد هزارمین خودروی جدید بورگوارد - شرکت کیان موتور وانا

 

کمپانی بورگوارد در تاریخ 28 ژوئن (7 تیرماه) خروج صد هزارمین خودروی جدید خود از خط تولید را طی مراسم بزرگی جشن گرفت.

در این مراسم مالکان خودروها، توزیع کنندگان، تأمین کنندگان،  اصحاب رسانه و البته کارمندان بورگوارد گرد هم آمدند تا این لحظه افتخار انگیز را جشن بگیرند. در این مراسم بورگوارد همچنین به ویژگی های ایمنی بالای وسایل نقلیه خود که اساس تولیدات این کمپانی است پرداخت.

بورگوارد در سال 1919 توسط مهندس آلمانی کارل بورگوارد تأسیس شد و در سال 2005 یک برنامه بازسازی نام تجاری برای این کمپانی راه اندازی شد که در حال حاضر با موفقیت به نقطه عطفی چشمگیر دست یافته است و به عنوان یک برند معتبر در حال رشد در بازار جهانی خودرو شناخته می شود.

کارخانه هوشمند بورگوارد از استاندارد Industry 4.0 آلمان بهره می برد که نهایت کیفیت و دقت در ساخت را با اتکا به فناوریهای هوشمند ارائه می کند. این خط تولید انعطاف پذیر با قابلیت تولید هم زمان 8 مدل متفاوت، موفق شده تا 100،000 دستگاه خودرو را تنها طی 2 سال پس از آغاز مجدد فعالیت خود تولید کند.

جشن تولید صد هزارمین خودروی جدید بورگوارد - شرکت کیان موتور وانا

 

در این مراسم نیز برای مهمانان به بخشی از ویژگی های ایمنی خودروهای بورگوارد اشاره شد. سیستم i-AWD بورگوارد با کنترل دائم چرخ ها در شرایط مختلف آب و هوایی و رانندگی قادر است در عرض 0.12 ثانیه نسبت به شرایط جاده پاسخ دهد و از انحراف خودرو جلوگیری کند. در صورت وقوع حادثه نیز، 6 کیسه هوا که در 10 نقطه قرارداده شده اند از جان سرنشینان حفاظت می کنند.

79 درصد از کل بدنه بورگوارد از فولاد با مقاومت بالا تشکیل شده و همچنین ستون های A، B و  ضربه گیر جلو نیز از فولاد فوق العاده مقاوم 1500 مگاپاسکالی بهره می برند. استفاده از موادی مانند صفحات فولادی دو طرفه گالوانیزه با قدرت مقاوت در برابر خوردگی تا حداقل  12 سال و درهای یکپارچه خودرو، نه تنها از بدنه خودروهای بورگوارد در مقابل خوردگی جلوگیری می کند، بلکه باعث افزایش استحکام آن تا بیش از 30٪ خواهد شد. علاوه بر این، غلظت ترکیبات شیمیایی فرمالدئید در خودروهای بورگوارد با کمترین مقدار 0.02 گرم در متر مکعب است که این مقدار تنها یک چهارم استاندارد آلمان است و به لحاظ انتشار بخارات مضر در داخل کابین، بورگوارد را در زمره بهترین خودروهای جهان قرار می دهد.

تولید 100 هزار خودرو توسط بورگوارد نشان دهنده توسعه همه جانبه کارخانه این کمپانی در زمینه ظرفیت‌های تولید هوشمند و به رسمیت شناخته شدن آن از سوی بازار خودرویی جهان به دلیل کیفیت بالای محصولات بورگوارد است. با این همه، بورگوارد همچنان به توسعه کیفیت محور متعهد باقی خواهد ماند.