6 دستاورد مهم

با رؤیای کامیابی به صنعت اتومبیل سازی جهانی گام نهاده و اختراعات بی سابقه ای عرضه می دارد.

جزو چهار برند برتر اتومبیل سازی آلمان

بعد از نیم قرن تلاش و کوشش که از سال 1919 شروع شد، سرانجام BORGWARD مقام سوم در میان چهار برند برتر اتومبیل سازی آلمان را از آن خود کرد که سه برند دیگر شامل وولکس واگن ، اوپل و مرسدس بنز بودند.

پرفروشترین

در سال 1961، یک میلیون مین خودروی BORGWARD از خط مونتاژ خارج شد که زودتر از مرسدس بنز و بی ام دبلیو به باشگاه تولید کنندگان خودرو میلیونی وارد شد و سلطان فروش در میان برندهای اتومبیل لوکس آلمان شد.

دوش به دوش مرسدس بنز

موفق ترین مدل BORGWARD ایزابلا بود که پرفروشترین خودرو در میان هم رده هایش بود و به زیباترین خودرو شهرت داشت. ایزابلا مستقیماً با مرسدس 180 رقابت کرد و بر اثر کیفیت عالی ، قیمت مناسب و ظاهر شیک در مقایسه با مرسدس بنز و بی ام دبلیو ، رضایت بیشتر مشتریان را به خود جذب کرد.

قهرمان صادرات

در طول درخشان ترین مدت ، BORGWARD تمام جهان را فرا گرفت. به عنوان بزرگترین صادرکننده اتومبیل آلمان ، BORGWARD با صادرات به اروپا، آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، افریقا و آسیا مبلغ 63.5% از کل حجم صادرات اتومبیل این کشور را به خود اختصاص داد.

کاملترین مدلها

BORGWARD بیشترین خط تولید در جهان را احداث کرده بود که شامل خودروی متوسط ، خودروی کوچک ، خودروی صحرایی ، کامیون سنگین ، کامیون سبک ، خودروی آتش نشانی ، خودروی زره پوش، تانک و حتی هلیکوپتر بود و با در نظر گرفتن امکانات بیشتر در صنعت اتومبیل سازی اقدام بر تولید فناوری و تجربیات در این زمینه کرده بود.

بهترین قهرمان میدان اتومبیلرانی

BORGWARD 51 رکورد مسابقه اتومبیلرانی جهانی را شکست. در سال 1950، BORGWARD در مسابقات مونتهری گرند پریکس فرانسه شرکت کرد و 12 رکورد را شکست که همراه با پورشه بنام بهترین قهرمان میدان شهرت یافت. در میدان مسابقه مونتهری لیناس فرانسه در سالهای 1951 و 1954، BORGWARD رکورد تیمی را شکست که شامل 19 رکورد موتورسیکلت و 18 رکورد اتومبیل بود .

رانندگی کلاسیک ،

تماس با آینده