دانلود تقویم

به سمت راست یا چپ بکشید

6 دستاورد مهم

بورگوارد با رویای کامیابی، به صنعت اتومبیل سازی جهان گام نهاد و اختراعات بی سابقه ای عرضه کرد.

سوم در لیست چهار برند برتر اتومبیل سازی آلمان

بعد از نیم قرن تلاش و کوشش که از سال 1919 شروع شد، سرانجام بورگوارد مقام سوم در میان چهار برند برتر اتومبیل سازی آلمان را از آن خود کرد که سه برند دیگر شامل فولکس واگن، اوپل و مرسدس بنز بودند.

پرفروشترین

در سال 1961، یک‌میلیون اُمین خودروی بورگوارد از خط تولید خارج شد. بدین ترتیب بورگوارد زودتر از مرسدس بنز و ب ام و به باشگاه تولیدکنندگان خودروی میلیونی وارد شد و به سلطان فروش برندهای اتومبیل‌ لوکس آلمان تبدیل شد. این در حالی است که برندهایی که در آن زمان از نظر تعداد فروش بالاتر از بورگوارد قرار داشتند، همگی خودروهای ارزان قیمت و اقتصادی تولید می کردند.

دوش به دوش مرسدس بنز

موفق‌ترین مدل بورگوارد، ایزابلا بود که پرفروش‌ترین خودرو در میان هم‌رده‌هایش به حساب می‌آمد و به زیباترین خودرو شهرت داشت. ایزابلا مستقیماً با مرسدس بنز 180 رقابت می‌کرد و به دلیل کیفیت عالی، قیمت مناسب¬¬تر و ظاهر شیک در مقایسه با مرسدس بنز و ب ام و، رضایت بیشتر مشتریان را به خود جذب کرد..

قهرمان صادرات

در زمان اوج درخشش بورگوارد، این برند آلمانی تمام جهان را فراگرفت. به‌عنوان بزرگ‌ترین صادرکننده اتومبیل آلمان، بورگوارد با صادرات به اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیا توانست 63.5% از کل حجم صادرات اتومبیل این کشور را به خود اختصاص دهد.

کاملترین مدل ها

بورگوارد بیشترین خطوط تولید وسیله نقلیه را در جهان احداث کرده بود که شامل خودروی متوسط، خودروی کوچک، خودروی صحرایی، کامیون سنگین، کامیون سبک، خودروی آتش‌نشانی، خودروی زره‌پوش، تانک و حتی هلیکوپتر بود و و سهم قابل توجهی در تولید فناوری و تجربیات در این زمینه داشت.

بهترین قهرمان میدان اتومبیلرانی

بورگوارد، 51 رکورد مسابقات اتومبیلرانی جهانی را شکست. در سال 1950، بورگوارد در مسابقات گرند پری فرانسه 12 رکورد را شکست و رسانه‌ها بورگوارد و پورشه را "دو قهرمان میدان" توصیف کردند. در میدان مسابقه فرانسه در سال‌های 1951 و 1954، بورگوارد موفق شد رکورد موفقیت های تیمی را بشکند که شامل 19 رکورد موتورسیکلت و 18 رکورد اتومبیل بود.

رانندگی کلاسیک ،

تماس با آینده