راحت و مناسب

خودروی BORGWARD خدمات کاملی به مشتریان ارائه می کند. این خدمات شامل یادآوری و رزرو وقت برای سرویسهای دوره ای و بوسیله ایستگاه های سرویس سیار، خدمات در محل و شعبات خدمات پس از فروش نمونه هایی از خدمات به مشتریان است.

شفاف و هوشمند

به عنوان یک سازمان روشن و شفاف، قیمتها، برنامه زمانبندی و کلیه فرآیندهای خدمات خودرو در کلیه شبکه خدمات پس از فروش و نمایش تصویری قطعات و قیمتهای مربوطه در دسترس مشتریان است. همچنین تجهیزات جانبی ممکن است بصورت آنلاین بررسی و سفارش گذاری گردد.

اختصاصی

مشاوران خدمات پس از فروش ما آموزشهای تخصصی کاملی دیده اند تا سرویس ها و خدمات جامع به مشتریان ارائه نمایند. خدمات و امداد رسانی فوری در بیست و چهار ساعت شبانه روز و هفت روز هفته فراهم می باشد، همچنین خدمات در سطح بالا برای مشتربان مسافر در زمیته اقامت، بلیط هواپیما، تاکسی سرویس و سایر خدمات ارائه می گردد. این تعهد ما در برابر مشتریان است تا برای مشتریانی که با اتفاق ناگهانی در حین رانندگی مواجه می شوند، خدمات رسانی همه جانبه برای خودرو و خود شخص مشتری در تمام نقاط کشور و بصورت بیست و چهار ساعته در تمام سال فراهم آوریم. خدمات خودروی جایگزین در طول مدت تعمیر فراهم آورده تا در وقت مشتری در مدت انتظار تعمیر صرفه جویی شود.BORGWARD تمام تلاش خود را در زمینه خدمات رسانی مطلوب به مشتریان خواهد نمود تا مشتریان محبت بی دریغ BORGWARD را مشاهده و حس نمایند.

رانندگی کلاسیک ،

تماس با آینده